PROREMA s.r.o.
PROREMA s.r.o
Pro renovaci schodů společnost PROREMA s.r.o. užívá výhradně ucelený renovační systém z produkce německé společnosti HAFA Treppen® GmbH, která na německém trhu působí více než dvacet let. Za tuto dobu vyvinula snad nejucelenější systém renovace schodů spolu se souvisejícími detaily, jako je napojení renovovaného schodu do okolí. Tento, do posledního detailu, propracovaný systém umožňuje renovaci jakéhokoliv typu schodiště z jakéhokoliv materiálu.
Konečný povrch schodu může být laminátový, vinylový, nově Bio PUR nebo i z masivního dřeva, vybírat lze ze dvou základních  typů schodů ( přední hrana Clasic nebo Elegance ) v několika dekorech dřeva. Povrch dodávaných typů a druhů schodů má protiskluzovou úpravu pro bezpečný pohyb osob na schodišti. Tuto vlastnost lze ještě vylepšit dodatečnou montáží protiskluzové hrany.
Hluk způsobovaný chůzí po schodišti je eliminován na minimum speciální tlumící vložkou. Lze vyloučit i vrzání stávajícího schodiště jeho zpevněním.
Samozřejmostí systému je široká paleta doplňků např. v podobě mnoha variant schodišťových podest, schodišťových bočnic, přechodů na nové, či stávající plovoucí podlahy nebo na stávající podlahy bez jakéhokoliv technického nebo estetického omezení.
O kvalitě používaných materálů svědčí i to, že na trvanlivost povrchu a na provedené práce je poskytována až dvanáctiletá záruka.
Schody a zábradlí ...
Pro renovaci schodů jsou nejvhodnější výrobky společnosti HAFA Treppen GmbH ...
Copyright © 2012 by "PROREMA"  ·  Všechna práva vyhrazena  ·  e-mail: prorema@prorema.cz
Hledáme živnostníky pro spolupráci
Stránka je ve výstavbě, bude doplněna průběžně.
Naši partneři
Společnost HAFA Treppen® GmbH provádí pravidelná školeni v oblasti renovace schodů o metodách a postupech zpracování  výrobků a doplňků, a tím zajišťuje zvyšování profesionální úrovně svých stálých partnerů.


Společnost  HAFA Treppen® GmbH vyvinula nový systém pro renovaci blokových schodů. Obrázky k tématice najdete v galerii schodů.