PROREMA s.r.o.
PROREMA s.r.o
Napínané stropy jsou mimořádně vhodné do velkých prostor, stejně jako do menších obytných objektů, kde se mohou uplatnit nejen esteticky, ale obzvláště i ekonomicky. Stropní systém lze aplikovat přímo na hrubé zdivo bez nutnosti provedení omítek a štuků, čímž jsou ušetřeny náklady na jeho provedení. Do stropů lze integrovat veškerá technická zařízení budov, jako jsou např. požární hlásiče a čidla, veškeré druhy svítidel, revizní otvory apod. Lze realizovat víceúrovňové stropy rozmanitých tvarů. A to vše s vysokou estetickou hodnotou v rozměrech dané plochy až do šíře 5 m a délky až 50 m bez spojů a švů.
Nezanedbatelný přínos napínaných stropů a stěn je i v oblasti životního prostředí. Aplikací na hrubé zdivo či strop dochází       i k významným energetickým a ekonomickým úsporám. Spotřeba energií při instalaci je výrazně nižší než při realizaci omítek, štuků, malby či realizaci sádrokartonových konstrukcí.

Veškeré textilie získaly zdravotní, hygienické, protipožární a ekologické certifikáty platné v rámci celé EU. Mohou tedy být aplikovány i v prostorách, kde pobývají děti.
Povrch fólie je otěruvzdorný, stálobarevný. Na výrobky je poskytována až dvanáctiletá záruka.

      
Napínané stropy a stěny ...
Copyright © 2012 by "PROREMA"  ·  Všechna práva vyhrazena  ·  e-mail: prorema@prorema.cz
Na textilii je možno digitálním tiskem realizovat jakýkoliv obraz ve vysokém grafickém rozlišení. Velmi oblíbené jsou květinové a přírodní motivy, abstraktní vzory nebo náboženské motivy. Žádané jsou i obrazy světoznámých malířů. Ve výběru motivů neexistují prakticky žádná omezení.
Zákazník má tak k dispozici širokou paletu možností (včetně integrace osvětlovacího systému tzv. hvězdné oblohy), že může mít interiér realizovaný přesně podle svých představ a být tak sám sobě architektem.
Použitím systému napínaných stropů lze velmi snadno realizovat esteticky vysoce užitné stropy s dlouhou dobou životnosti. Lze realizovat rovné, zakřivené i různé víceúrovňové plochy s integrací svítidel a i jiných technických zařízení budov.
Obzvláště vhodná je aplikace textilií v prostorách bazénů pro odolnost vůči vlhkosti, plísním a chlóru. Není žádným problémem současně s napínaným stropem či stěnou instalovat i případnou dodatečnou tepelnou nebo zvukovou izolaci. Lze tak snížit ozvěny v místnosti, lze omezit hluk z vedlejších místností, hluk od sousedů shora a ne v poslední řadě lze uspokojit i náročné posluchače hudby či zlepšit dojem z promítaného filmu.
Napínané stropy mají navíc samy o sobě vynikající akustické vlastnosti a materiál lze s úspěchem použít také na úpravu povrchu stěn.

Souběžně se systémem ALYOS jsou konkurencí nabízeny i jiné systémy, které se liší používaným materiálem ( např. PVC ), nabízející např. zadržení vody v množství údajně až 100 l/m2, když je byt vytopen vodou od sousedů.
Co ale s touto vodou ... nechat postupně odpařit? ( -> možnost zvýšené tvorby plísní ... ) Nechat odstranit montážní organizací? ( -> další finanční náklady ... ).
No a co několikaměsíční zápach z PVC?

Námi používaný materiál,který je odolný vůči plísním a chlóru, sice vodu propustí, ale zato jej lze snadno očistit od případného znečištění.
Zápach z plastových hmot? Prostě není ...
Hledáme živnostníky pro spolupráci Napínané stěny a stropy jsou lepší než sádrokarton ...
Naši partneři